Střešní okna

Střešní okna – pro MAXimální přísun světla a čerstvého vzduchu

Primární funkcí střešního okna je prosvětlení interiéru a jeho designové ozvláštnění. Jak již samotný název napovídá, okna se umísťují zejména do podkrovních bytů, mezonetů nebo na nově zrekonstruované půdy. Aby střešní okno plnilo všechny funkce, pro které bylo navrženo a vyrobeno, je nutno zvolit si z obsáhlé nabídky to nejlepší. Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám poradíme!

V kategorii střešní okna vám můžeme nabídnout produkty značky:

DAKEA – inovace a návrhy sbírá výrobce střešních oken DAKEA již po 60 dlouhých let. Za tuto dobu prosvětlila společnost několik stovek tisíc domácností. Okna značky DAKEA patří na českém i zahraničním trhu mezi ty vůbec nejkvalitnější a nejoblíbenější. Přesvědčte se o jejich přednostech také vy!


stránky výrobce
 

VELUX – kdo by neznal okna značky VELUX? Cílem společnosti je dostat do vašeho pokoje co nejvíce světla a čerstvého vzduchu a vylepšit tak jednoduchým způsobem kvalitu života. Sortiment společnosti je tvořen samotnými střešními okny, roletami, světlovody, žaluziemi i montážními doplňky, které jsou pro bezchybné umístění okna nezbytné.


stránky výrobce