Stavební tepelné izolace

STAVEBNÍ TEPELNÉ IZOLACE

Tepelná izolace od sebe odděluje dva druhy prostředí s různou teplotou tak, aby se jednotlivé prostředí žádným způsobem neovlivňovala. Tepelné izolanty mají vyšší tepelný odpor a požární odolnost. Využití naleznou v různorodých případech. Typickým příkladem může být například zimní stadion, který je využíván také v letním období. Vhodně zvolená a umístěná tepelná izolace může také zajímavým způsobem vylepšit váš rodinný rozpočet.

V kategorii stavební tepelné izolace vám můžeme nabídnout produkty značky:

ROCKWOOL – společnost je výrobcem a dodavatelem systémů a produktů vyrobených na bázi kamenné minerální vlny. Tento materiál nemalou měrou zvyšuje energetickou účinnost budovy a její protipožární a protihlukovou odolnost.


stránky výrobce
 

ROTAFLEX – společnost nabízí kvalitní výrobky, které využijete zejména v oblasti zateplení budov. V sortimentu společnosti naleznete kvalitní technické a akustické izolace i speciální druhy izolací. – společnost je výrobcem a dodavatelem systémů a produktů vyrobených na bázi kamenné minerální vlny. Tento materiál nemalou měrou zvyšuje energetickou účinnost budovy a její protipožární a protihlukovou odolnost.


stránky výrobce
 

ISOVER – společnost, dříve známá pod obchodním jménem Orsil, prodává izolační materiály vyrobené z minerálních, skleněných a čedičových vláken. Kromě toho naleznete v sortimentu společnosti také výrobky z expandovaného polystyrenu.


stránky výrobce
 

BACHL – Firma BACHL je vnímána především jako významný výrobce a dodavatel tepelně izolačních materiálů, polyetylenových fólií a stavebních izolací na bázi pěnového polystyrénu.


stránky výrobce