Hydroizolace

Hydroizolace – MAXimální ochrana před vlhkostí

Hydroizolací rozumíme zamezení pronikání vody v jakémkoli skupenství do stavební konstrukce a dalších vnitřních prostorů. Kvalitní hydroizolace by měla být součástí každé střechy, terasy, balkonu, průmyslových staveb, jezírek i bazénu. Pokud sháníte vhodný hydroizolační materiál, nahlédněte do naší pestré nabídky, ze které si zajisté vyberete. Při výběru pamatujte na to, že vhodně zvolená izolace dokáže enormně prodloužit životnost vaší stavby. Pro hydroizolaci jsou nejčastěji využívány asfaltové pásy, PVC folie a speciální nátěry. Pojďme se proto nyní podívat, v čem jsou jednotlivé typy hydroizolací specifické a kde naleznou využití.

Asfaltové pásy: asfaltové pásy mají za cíl izolovat zejména spodní stavbu. Mezi největší přednosti tohoto druhu izolace patří bezpochyby elasticita, neměnná stabilita a dlouhá životnost. Asfaltové pásy je možno vybírat v různých metrážích a velikostech. Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit.

PVC folie: první hydroizolační folie z materiálu PVC byly vyrobeny již v roce 1956. Od této doby se úroveň a kvalita folií rapidně zvýšila, hlavní princip však zůstal totožný. PVC folie se vyznačují dlouhou životností a odolností vůči vnějším vlivům. K výhodám tohoto typu hydroizolace patří také skutečnost, že folie jsou velmi lehké a nezatěžují tak střešní konstrukci. Uplatnění naleznou zejména při hydroizolaci střech, jímek, bazénů, jezírek nebo spodních staveb.

Hydroizolační nátěry: Hydroizolační nátěr je specifickým druhem hydroizolace. Vyniká svou kompaktností, flexibilitou a širokým spektrem použití. Hydroizolační nátěry jsou vyráběny na bázi asfaltu, gumy nebo akrylátu. Jejich použití je možné v koupelnách, pro izolaci základových betonových desek, obvodového zdiva pod úrovní terénu nebo k opravnému nátěru střech.

V kategorii hydroizolace vám můžeme nabídnout produkty značky:

VEDAG – výrobce hydroizolací v oblasti střech a spodní stavby. Společnost se zaměřuje zejména na výrobu asfaltových pásů a umělohmotných fólií s maximální životností.


stránky výrobce
 

KVK PARABIT – výrobce vodotěsných asfaltových izolací (asfaltových pásů), které naleznou uplatnění u klasických staveb, ale i v dalších specifických podmínkách. Společnost nabízí speciální druhy asfaltových pásů (např. pásy pro použití do požárně nebezpečného prostoru, pásy proti radonu apod.). Sortiment výrobce zahrnuje také v současnosti velmi moderní samolepící modifikované pásy, které uplatníte zejména při realizaci střech.


stránky výrobce
 

PARAMO – další z výrobců asfaltových výrobků sloužících ke kvalitní hydroizolaci. Sortiment společnosti zahrnuje také mazací a procesní oleje, včetně navazujících a pomocných výrobků


stránky výrobce
 

Buscher – Hofmann – Rakouský výrobce vodotěsných asfaltových izolací (asfaltových pásů), které naleznou uplatnění u klasických staveb, ale i v dalších specifických podmínkách. Společnost nabízí speciální druhy asfaltových pásů (např. pásy pro použití do požárně nebezpečného prostoru, pásy proti radonu apod.). Sortiment výrobce zahrnuje také v současnosti velmi moderní samolepící modifikované pásy, které uplatníte zejména při realizaci střech.


stránky výrobce