Chladová izolace

Chladová izolace – ani MAXimální zima vás nerozhodí

Hlavním principem chladové izolace je zamezení pronikání vodních par do izolačních materiálů, které zde vlivem chladného vzduchu podléhají kondenzaci. V případě chybějící chladové izolace může kapající kondenzát způsobit nemalé škody v podobě koroze nebo stavební vady. Chladové izolace odolávají teplotám do -200 °C a využití naleznou zejména při izolaci rozvodů vody, chladírenských a klimatizačních zařízení nebo při převozu kapalných plynů (čpavek, kapalný dusík apod.)

V kategorii chladové izolace vám můžeme nabídnout produkty značky:

KAIMANN – produkty německého výrobce KAIMANN jsou vyrobeny z kvalitního syntetického kaučuku, který se může pochlubit jedinečnými vlastnostmi. Tato vysoce účinná chladová izolace odolává i extrémním teplotám. Izolace má velmi vysoký faktor difuzního odporu vodních par, proto je pronikání vzdušné vlhkosti do izolace naprosto minimalizováno. Chladová izolace je ideálním produktem pro oblast klimatizací a chlazení.


stránky výrobce
 

K-Flex – produkty italského výrobce jsou vyrobeny z kvalitního syntetického kaučuku, který se může pochlubit jedinečnými vlastnostmi. Tato vysoce účinná chladová izolace odolává i extrémním teplotám. Izolace má velmi vysoký faktor difuzního odporu vodních par, proto je pronikání vzdušné vlhkosti do izolace naprosto minimalizováno. Chladová izolace je ideálním produktem pro oblast klimatizací a chlazení.


stránky výrobce